راهکار های متفاوتی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد که می تواند بسیار مثمرثمر باشد. اگر بخواهیم چندتایی از آنها را به صورت خلاصه وار بیان کنیم به صورت زیر است:

  1. اولین راهکار که بسیار برای کاربر پسندیده است، راهکار تولید محتوا جذاب برای صفحه خودتان است. محتوایی خلق کنید که دردی از مشکلات کاربر کم کند یا روحیه او را عوض نماید یا به چیزی بیاموزد. این گونه کاربر را به سمت خود می کشانید.
  2. دومین راهکار موثر به روز بودن پست ها و تصاویر مورد استفاده است. سعی کنید از تکنیک های جدید در طراحی تصاویر خود یا ویدیو های ساخته شده استفاده کنید. سعی کنید کاربر را میخ کوب کنید. 
  3. سومین راهکار موثر که به واقع هم راهگشای بسیاری از دلواپسی های شماست، استفاده از بسته های خرید فالوور اینستاگرام است. این بسته به صورت فوری به شما دنبال کننده اضافه می کند. 
  4. چهارمین راهکار موثر، استفاده از تبلیغات اینستاگرام است. پیج ها و مخاطب هدف خود را پیدا کرده و با پرداخت وجهی به این پیح ها تبلیغ صفحه مدنظر خود را انجام دهید. می تواند موثر باشد. 
  5. راهکار دیگر، استفاده از سایت است. از کاربران وبسایت خود بخواهید که به سمت اینستاگرام به خصوص به پیج شما بیایند و آن را دنبال یا فالو نمایند. 
  6. راهکار آخر استفاده از پروموت خود اینستاگرام است که برای ما ایرانی ها به دلیل نوسانات ارزی زیاد به صرفه نیست.

برای راهکار های بیشتر می توانید به این پست سر بزنید: افزایش فالوور واقعی